Пребарува: Осветлување

Осветлување

Дизајн
Бронтосаурус лампа
Од

Бронтосаурус лампа Овој среќен мал диносаурус Без Бисфенол А, олово и фталат ќе ја разубави секоја детска соба. Давајќи мек сјај, бледо сивата Бронтосаурус лампа…

Осветлување
Доколку мислите дека отворени полици во кујната се непрактични овој тренд е за вас
Од

Иако отворените полици дефинитивно изгледаат прекрасно, не сите се согласуваат дека тоа е најпрактично дизајн решение, бидејќи бараат дополнително бришење прашина и не можат да…

Осветлување
Спектакуларна лампа осветлува просторија со убавината на базиликата Св. Петар
Од

Спектакуларна лампа осветлува просторија со убавината на базиликата  Св.Петар Италијанското студио  AMeBE и оддаде почит на прекрасната архитектонска убавина на базиликата Св. Петар со креирање…

Осветлување
Лампи од IKEA
Од

Лампи од IKEA Најдоброто од Шведска, IKEA, отсекогаш била дестинација за подобрувања на изгледот на домот со достапни цени, служејќи студенти, скромни сопственици и штедливи…

error: Содржините на interior.mk се заштитени. За превземање на содржина ве молиме контактирајте не на [email protected]!