Пребарува: Тренд

Тренд

Бои
Виножито принт
Од

Храбри, светли и впечатливи… нијансите како виножито на оваа сезона се загарантиран начин да оставите впечаток.  Од чевли до здолништа и чанти, овој микротренд инспириран…

Архитектура
Во куќа стара 250 години сочуван е духот на минатите времиња
Од

Сопственичката на овој ентериер е израсната на швајцарските планини во вистинска селска идила. Нејзиното детство на неа имаше силно влијание, па токму затоа, таа носталгија…

Бои
Каст ја претстави новата серија на дезенирани бетонски лавабоа Kast Canvas
Од

Британскиот бренд “Kast”  ја претстави својата нова серија бетонски лавабоа наречени “Kast Canvas”. Колекцијата претставува постоечка алтернатива на традиционалните производи за бањи со оригинален дизајн.…

1 2 3 37
error: Содржините на interior.mk се заштитени. За превземање на содржина ве молиме контактирајте не на [email protected]!