Пребарува: Забава

Забава
Кој ги облекуваше славните убавици од ерата на златниот Холивуд
Од

Во средината на 20от век во Холивуд владееше гламурот, елеганцијата и софистираноста. Неизбришлив печат во модата оставија Одри Хепберн, Елизабет Тејлор, Мерилин Монро, Софија Лорен,…

1 2 3 37